UWAGA Absolwenci SP 33 oraz XII LO!
Zapraszamy po odbiór zaświadczeń z egzaminów.
Odbiór zaświadczeń egzaminu ósmoklasisty
- 03.07.2026 r. - piątek w godzinach 11:00 — 13:00, gabinet 106
Odbiór zaświadczeń egzaminu maturalnego
- 08.07.2026 r. - środa, w godzinach 11:00 - 14:00, gabinet 106,
- w dniach późniejszych do 17.07.2026 r. w godzinach 9:00 - 14:00, gabinet 106