Komunikaty

PROPOZYCJA UBEZPIECZENIA NA ROK SZKOLNY 2021/2022 

Szanowni Państwo,

W związku ze sportową specyfiką szkoły, jednocześnie mając na celu bezpieczeństwo wszystkich uczniów, prezydium Rady Szkoły podjęło decyzje o przedstawieniu możliwości skorzystania z ubezpieczenia uczniów w roku szkolnym 2021/2022. Otrzymaliśmy oferty ubezpieczenia, które Państwu prezentujemy.

Ubezpieczenie NNW dzieci, uczniów  obejmuje wypadki mogące nastąpić na terenie placówki oświatowej, w drodze na zajęcia i z powrotem, na wycieczce i w życiu prywatnym

Ochrona ubezpieczeniowa NNW działa przez cały rok szkolny, łącznie z wakacjami, feriami zimowymi, przez 24 godziny na dobę. 

Zakres ubezpieczenia obejmuje następstwa wyczynowego uprawniania sportu. 

Ochrona od 01.09.2021 r., ścieżki dostępu aktywne do 31.10.2021 r.

Oferta firmy NAU (Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa) dla wszystkich grup wiekowych  z uwzględnieniem sportowej specyfiki szkoły.

Ścieżka dostępu: 

przez stronę www.ubezpieczenia.nau.pl i wpisanie kodu NAU98 

lub

przez link https://ubezpieczenia.nau.pl/?token=NAU98  (zniżka i kod sprzedawcy już umieszczony na ścieżce sprzedaży)

WPISANIE KODU „NAU98” UPOWAŻNIA DO 10% ZNIŻKI I PRZYPISUJE OPIEKUNA 

Oferta firmy COMPENSA propozycja nie jest zróżnicowana wiekowo, 4 warianty, szersza tabela uszczerbkowa, uboższe diety szpitalne, wysokie i odrębne limity na koszty leczenia i koszty rehabilitacji!!! Oferta firmy Compensa uwzględnia sportową specyfikę szkoły.

Ścieżka dostępu:

przez stronę  szkola.compensa.pl   i wpisanie hasła 857316

Ubezpieczenie można wykupić  u obu ubezpieczycieli by wykorzystać atuty jednej i drugiej oferty wybierając np. tańsze warianty.

KONTAKT:

MONIKA MROWIŃSKA

tel. 666 883 848

e-mail: m.mrowinska@proagents.pl