Godzina dostępność nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 - w załączeniu

Nazwisko i imię nauczyciela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Bielawska Katarzyna         7:00 – 8:00,  sala 113
Bieniasz Anna         15:30 – 16:30, sala 206
Biernacka Agnieszka     18:00 – 19:00, hala przy ulicy Twardowskiego    
Borkowska Bożena 16:00 – 17:00, sala 06        
Charęza Joanna 15:30 – 16:30, sala 010 lub 012        
Choiński Remigiusz     14:25 - 15:25,  sala 206    
Czerwińska Dorota     16:15 - 17:15,  sala 308    
Duda Jarosław       15:00 – 16:00, gabinet 107  
Duda Monika         7:00 – 08:00, sala 210
Gąsiorowska Iwona 15:30 – 16:30, sala 104        
Górska Agnieszka       17:00 - 18:00, hala przy ulicy Narutowicza  
Grabowska Beata       14:45 – 15:45, gabinet pedagoga  
Gwardyś Aleksandra   7:00 - 8:00, sala 304      
Hryn Dzianis     18:00 – 19:00, hala gimnastyczna ZSS    
Iwańczuk Aneta 14:30 – 15:30, sala 203        
Jaguszewska Sylwia 14:30 – 15:30, biblioteka szkolna        
Janicki Dawid 16:10 – 17:10, sala gimnastyczna        
Jaros Łukasz   7:00 – 08:00,  sala 303      
Jastrzębska Anna       15:30 – 16:30, sala 305  
Jurkiewicz Bartosz         14:30 – 15:30, hala przy ulicy Narutowicza
Jurkiewicz Damian   15:30 – 16:30, hala przy ulicy Narutowicza      
Kaczmarek Gabriela   17:00 – 18:00, hala przy ulicy Narutowicza      
Kaleta Izabela   15:00 – 16:00, sala 203      
Kamińska Małgorzata   14:30 – 15:30, hala gimnastyczna ZSS      
Kamyszek – Kosior Katarzyna   15:30 – 16:30, sala 303      
Kapciak Joanna     16:00 – 17:00, sala 06    
Karpuk Uladzislau         17:10 - 18:10, hala gimnastyczna ZSS
Kavalenka Valery   14:25 - 15:25, hala gimnastyczna ZSS      
Kazlou Ihar     14:30 – 15:30, hala gimnastyczna ZSS    
Kibała Paweł       16:55 – 17:55, sala gimnastyczna  
Konieczna Ilona 14:25 -15:25, sala 313 lub pokój nauczycielski         
Konior Katarzyna 17:00 – 18:00, sala przy ulicy Narutowicza        
Korchut Anna   16:15 - 17:15, sala 012      
Kostrzewa – Kap Małgorzata         7:00 – 8:00,  sala 306 lub pokój nauczycielski
Kozińska Olga     17:05 - 18:05, hala gimnastyczna ZSS    
Kożuchowicz – Frąszczak Ewa   17:00 – 18:00, sala 02      
Krause Ilona   14:25 – 15:25, sala 207      
Krupińska Beata       14:30 – 15:30, sala 113  
Krzakowski Maciej       14:25 – 15:25, pokój nauczycielski  
Kubera Elżbieta     7:45 – 8:45, czytelnia    
Kubiaczyk Maria     7:40 – 8:40, sala 202    
Kucharska Alicja   14:25 – 15:25, sala gimnastyczna      
Kulbacka Magdalena       14:25 – 15:25, pokój nauczycielski  
Kulczycka Małgorzata         7:00 – 8:00, sala 205
Leszczyńska Ilona 14:30 – 15:30, pokój nauczycielski        
Lewicka Małgorzata         14:40 - 15:25, sala gimnastyczna
Lukianenko Illia 17:05 -18:05, hala gimnastyczna ZSS        
Łachut Aleksandra   14:25-15:25, hala gimnastyczna ZSS      
Łukaszewicz Magdalena     17:00 - 18:00, hala przy ulicy Narutowicza    
Mankevich Aliaksei         17:10 - 18:10, hala gimnastyczna ZSS
Markowska Aneta 16:30 - 17:30, świetlica szkolna        
Matyka Wojciech   18:00 – 19:00, hala gimnastyczna ZSS      
Michniewicz Magdalena     18:00 – 19:00 (co drugi tydzień), sala przy ulicy Twardowskiego    
Mincewicz Małgorzata   14:25  - 15:25, sala 308      
Nowakowska Anita 17:05-18:05, hala gimnastyczna ZSS        
Osmelak Leszek     7:00 – 8:00, sala gimnastyczna    
Pietrzyk Karol       14:15 – 15:15, sala 011  
Redmerska Danuta   17:00 – 18:00, hala gimnastyczna ZSS      
Rydz Tamara       7:00 – 8:00,  sala 303  
Sakowicz Elwira       7:00 – 8:00,  sala 103  
Selwesiuk Monika   16:30 - 17:30, gabinet pedagoga      
Skorupa - Łukaszewska Justyna   7:00 – 8:00, sala 205      
Słobodzian Małgorzata         7:00 – 8:00, sala 204
Słomiński Waldemar   17:05 - 18:05, sala 010      
Sośnicka Anna       17:00 – 18:00, świetlica  
Stańczyk Krzysztof   15:30 – 16:30, sala 211      
Steczek Marcin 16:30 – 17:30, gabinet 106        
Syczewska Andżelika         7:00 – 8:00, sala 102
Szalla Marta       16:00 – 17:00, sala 06  
Szymańska Joanna 17:00 – 18:00, sala 01        
Szymczak Aleksandra 7:00 – 8:00, sala 102        
Śmietana Waldemar     18:30 – 19:30 (co drugi tydzień), hala przy ulicy Twardowskiego    
Uchman Magdalena         16:30 – 17:30, sala 203 lub gabinet 106
Walus Dawid    14:35 - 15:35 sala 205 lub pokój nauczycielski      
Wiśniewska Lucyna 14:30 – 15:30, sala 314 lub 315, pokój nauczycielski        
Wojtoń Celina   14:30 – 15:30, sala 211 lub gabinet 105      
Wróbel Anna     15:30 – 16:30,  pokój nauczycielski    
Zemska Magdalena 14:25 – 15:25,sala 309 lub pokój nauczycielski        
Zubek Marta 14:25 – 15:25, pokój nauczycielski